USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Sea Shell Palms, Ocho Rios Ocho Rios Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast

Förhandsbokning
2026-08-03
2026-08-04

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

94

Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast 3*

 Wi-Fi
 Simbassäng

Oändlighetspool

 Spa & Hälsocenter

Jacuzzi

 Mat/Dryck

Restaurang

 Mötesfaciliteter

Mötes-/bankettfaciliteter

 Barnvänligt

Barnmeny

Lekplats för barn

Leksaker

 Frukost

Frukost i rummet

 Luftkonditionering
 Husdjur ej tillåtna

Inga husdjur


Det bekväma 3-stjärniga Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast, som ligger inom 2 km från Bamboo Beach Club i Ocho Rios, erbjuder bubbelpool och hydromassagebadkar. Detta hotell har tillgång till en privat trädgård med sittplats utomhus.

Det bekväma hotellet har ett behändigt läge ungefär 10 minuters bilresa från Wata Land park. Gästerna kan besöka Jamaica Beach i närheten av boendet. Om du reser långväga ifrån ligger Ocho Rios flygplats 15 minuters bilresa bort.

25 rum med utsikt över trädgården är utrustade med strykjärn med strykbräda, strykutrustning och luftkonditionering, samt moderna bekvämligheter som gratis Wi-Fi och plattskärms-TV med satellitkanaler. Rummen på Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast är utrustade med vattenkokare, kylskåp och glas. Gästerna kan använda hårtorkar och handdukar i de privata badrummen som är utrustade med en separat toalett och en dusch.

Det finns 2 restauranger på det här hotellet.

  • Lokala sevärdheter
  • Rio Nuevo
    3154 km
  • Irie River
    3670 km
  • Wata Land park
    4043 km
  • Flygplatser
  • Ocho Rios Flygplats
    8 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Säkerhetsfack
  • VIP-incheckning/-utcheckning
  • Inga husdjur
  • 24-timmars säkerhet
  • Bagageförvaring
  • Frisersalong
  • Rökdetektorer
  • Brandsläckare
  • Kortåtkomst

Mat och drycker

  • Elektrisk vattenkokare
  • Köksgeråd
  • Frukost i rummet
  • Restaurang
  • Snackbar
  • Matplats utomhus
  • Picknickområde/bord
  • Lunchpaket
  • Särskilda dietmenyer

Aktiviteter och avkoppling

  • Oändlighetspool
  • Solsängar
  • Trädgård
  • Jacuzzi
  • Grunda delen

Service

  • Flygplatstransfer (mot avgift)
  • Rumsservice
  • Tvätt
  • Utflykts-/biljettservice
  • Matinköpsservice
  • Affärer/kommersiell service
  • Mötes-/bankettfaciliteter
  • Fax-/fotokopiering

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Uppvärmning
  • Sittgrupp
  • Uteplats
  • Terrass
  • Trädgårdsmöbler
  • Matbord
  • Strykservice
  • Gratis toalettartiklar
  • LCD-TV
  • Barnmeny
  • Lekplats för barn
  • Leksaker

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 23:00
Utcheckning: från 05:00 till 11:00
  • Information om extrasängar
  • Max. antal extrasängar, som tillhandahålls i ett rum är 1.

Vanliga frågor

  • Hur långt är Ocho Rios från det 3-stjärniga Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast?

    Mellan Ocho Rios flygplats och det 3-stjärniga Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast är det 5 km.
  • Erbjuds flygplatstransfer på Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast?

    Gäster på Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast kan begära busstransfer. Vi rekommenderar att du ringer i förväg för att bekräfta uppgifterna.
  • 🚗

    Kan jag parkera min bil i närheten av det 3-stjärniga Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast?

    Det 3-stjärniga Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast erbjuder gästerna parkering.
  • Ingår frukost i priset under vår vistelse på Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast?

    Ja, kontinental frukost ingår i vissa erbjudanden. Se till att bekräfta denna information med Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast.
  • 💵

    Vad är priset för ett rum på detta 3-stjärniga hotell?

    Det genomsnittliga priset för ett rum i detta 3-stjärniga hotell är 56$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal.
  • 🚪

    Vilka rumstyper finns tillgängliga på det 3-stjärniga Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast?

    Det 3-stjärniga Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast erbjuder Svit med King size-säng, Familjelägenhet med 2 sovrum och Lägenhet med 2 sovrum att välja mellan.
  • 📱

    Finns det affärsfaciliteter på detta hotell?

    Affärsgäster på detta hotell kan använda skrivbord och kopiator.
  • 🛀

    Vilka spabehandlingar erbjuds på det 3-stjärniga Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast?

    Gäster kan koppla av med huvudmassage och ryggmassage eller frisörsalong, pedikyr och manikyr som erbjuds på det 3-stjärniga Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-03
2026-08-04

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Sea Shell Palms, Ocho Rios Bed and Breakfast, Jamaica

3 Lindo Drive Pompano Bay, Tower Isle, St Mary, Ocho Rios, Jamaica

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © greaterantilleshotels.com

All rights reserved